رژیم غذایی حضوری

ارائه رژیم غذایی و رژیم درمانی در این مرکز شامل رژیم غذایی برای حفظ سلامت کلی بدن، رژیم درمانی در بیماران چاق و لاغر، رژیم غذایی ورزشکاران، رژیم گیاهخواری، رژیم مادران باردار و شیرده، رژیم سالمندان، رژیم درمانی در بیماری های مختلف شامل فشار خون، دیابت، بیماری های قلبی عروقی، کبد چرب، تخمدان پلی کیستیک، کم خونی، یبماران کلیوی، بیماری های دستگاه گوارش مثل سندرم روده تحریک پذیر، کرون، کولیت و سایر بیماری های مزمن میباشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

رژیم غذایی آنلاین

خدمات آنلاین ما شامل ارائه رژیم های حضوری این کلینیک به صورت آنلایت که خود شامل شامل ارائه انواع رژیم های غذایی در افراد و شرایط مختلف با توجه به شرایط شما است به گونه ای که کمترین فشار را متحمل نشده و نیاز به رژیم های سخت و طاقت فرسا نداشته باشید.


ویزیت خانگی

خدمت دیگری که این مرکز مفتخر به انجام آن است ویزیت های خانگی در این مرکز میباشد. بسیاری از افراد توانایی مراجعه حضوری به مرکز را به هر علتی ندارند، شما میتوانید با هماهنگی با این مرکز تقاضای ویزیت خانگی داشته باشید تا ویزیت شما در محل شما انجام گیرد و نیاز به حضور شما در محل مرکز نباشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

دستگاه های لاغری

این مرکز علاوه بر ارائه کلیه خدمات تغذیه ای و رژیم درمانی، خدمات مربوط به لاغری موضعی را نیز با استفاده از جدیدترین دستگاه های لاغری روز دنیا ارائه میدهد. با وجود دستگاه های لاغری در این مرکز دیگر نیاز به نگرانی در مورد چاقی های موضعی خود اعم از چاقی شکم، چاقی پهلو، چاقی ران و ... نیست و شما میتوانید نسبت به لاغری موضعی دراندام های مختلف خود با استفاده از دستگاه های لاغری اقدام نمایید. به علاوه شما میتوانید برای لاغری صورت و یا جوان سازی و جلوگیری از افتادگی پوست صورت از به روز ترین دستگاه های دنیا در این مرکز استفاده کنید و به شادابی و طراوت صورت خود بیفزایید.


برگزاری کلاس های آموزشی همگانی

این کلینیک به طور منظم و برنامه ریزی شده اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی همگانی رایگان در محل کلینیک واقع در اصفهان میکند و خود را موظف به افزایش اطلاعات تغذیه ای و افزایش سطح سلامت و زندگی مردم میداند. از دیگر خدمات آموزشی این مرکز میتوان به برگزاری کلاس های آموزش در شرکت ها و کارخانجات مختلف برای کارکنان و کارگران، در مدارس و مهد کودک ها برای دانش آموزان و والدین آنها، در مساجد و غرفه های سلامت ماهانه شهرداری برای عموم مردم و ... به منظور ترویج تغذیه صحیح و سبک زندگی سالم اشاره کرد. همینطور آموزش سایر همکاران تغذیه دان و رژیم درمانگر به منظور خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان از دیگر فعالیت های آموزشی این مرکز میباشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

پایش رشد کودکان و نوجوانان

با توجه به اهمیت تغذیه در دوره کودکی و نوجوانی در کیفیت زندگی افراد در طول زندگی و تاثیر مستقیم نوع تغذیه و یا سوء تغذیه در رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان، این مرکز افتخار این را دارد که با همکاری مدارس و مهد کودک های سطح شهر اصفهان نسبت به پایش رشد و تغذیه کودکان و نوجوانان این شهر که آینده سازان این سرزمین و مرز و بوم هستند اقدام کرده و آمادگی خود را برای همکاری با تمامی مدارس و مهد های سطح شهر اصفهان برای انجام پایش رشد و برگزاری کلاس های آموزش تغذیه برای دانش آموزان و والدین آنها اعلام میدارد.


مشاوره رایگان

شما میتوانید به صورت رایگان از کارشناسان تغذیه این کلینیک مشاوره دریافت نمایید و سوالات تغذیه ای خود را مطرح و پاسخ پرسش های خود را از کارشناسان این مرکز دریافت کنید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

فرم درخواست خدمات تغذیه و رژیم درمانی


تماس تلفنی
پیامک
تلگرام و واتساپ
سروش
توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق این سایت متعلق به پرتال تغذیه ایرانیان میباشد. ©