سوالات متداول

این روز ها شاهد حجم کثیری از رژیم های همگانی و غیر اصولی هستیم که معمولا توسط افراد غیر متخصص و نه بر مبنای علمی و مطالعات گسترده، بلکه صرفا بر مبنای تجربه کوتاه مدت ( وگاها سلیقه شخصی) ایشان ارائه میشود.در این میان گاهی مراجعه کننده نتیجه دلخواه را به همین دلیل بدست نمی آورد و در شرایط بحرانی تر دچار عوارض گاها جبران ناپذیر این قبیل برنامه های غذایی می شود. این مرکز اطمینان میدهد تمامی رژیم ها توسط کارشناسان تغذیه و رژیم درمانی با شماره نظام پزشکی تنظیم میشوند که همگی بر مبنای آخرین یافته های علمی و منابع معتبر و تجربه کاری بالینی تغذیه درکلینیک و بیمارستان می باشد. تمامی رژیم ها بسته به شرایط بالینی، فیزیکی و با توجه به شاخص های بدنی و بیوشیمیایی افراد ارائه میشود که برای هر فرد کاملا منحصر به خود اوست. و قابل تعمیم به دیگری نیست. ضمن اینکه رژیم های این مرکز ساده، قابل اجرا و بدور از عوارض رژیم های غیر اصولی هستند. گروه های غذایی و مواد اصلی و حیاتی و همچنین وعده های غذایی ، هرگز حذف نمیشوند (مگر به تشخیص متخصص در موارد خاص ) و شما میتوانید روال عادی زندگی را ضمن تغییر عادات غلط ادامه دهید. بسته به شرایط و نظر متخصص، می توانید یک روز یا یک وعده از رژیم را تقلب یا اصطلاحا چیت کنید! به آن صورت که ضمن راهنمایی های مشاورتان هر غذایی که دوست دارید را خارج از رژیم نوش جان کنید! قابلیت انعطاف در رژیم های این مرکز وجود دارد به این صورت که انواع مختلفی از لحاظ زمانی و محتویات با توجه به شرایط و انتظارات شما موجود است، که میتوانید بهترین را برای خود انتخاب کنید
کالری رژیم و اقلام غذایی موجود در برنامه شما با توجه به پرسشنامه ای که پیشتر پر میکنید و اطلاعاتی که مشاور تغذیه از شما میگیرد، صرفا منحصر به خودتان و بر مبنای اصول علمی و معتبر روز دنیا تنظیم میگردد. ارائه رژیم غذایی توسط این مرکز بصورت منوی غذایی هفتگی، دو هفتگی، ماهانه و یا رژیم غذایی منطبق بر غذای خانوار است به گونه ای که برای شما منوی جداگانه از رژیم غذایی خانوار تنظیم نمیگردد و منوی غذایی شما مطابق با سفره غذای خانواده خواهد بود.
کلیه رژیم ها طی ۲۴-۴۸ ساعت پس از ثبت برای شما از طریق راه های ارتباطی ای که ذکر میکنید برای شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت رژیم پس از مدت زمان اعلام شده با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا رژیم غذایی شما از طریق دیگری برای شما ارسال گردد.
از آنجایی که در این مرکز هیچ رژیمی بصورت از پیش نوشته شده و آماده برای استفاده عموم وجود ندارد کلیه رژیم ها پس از بررسی دقیق شرایط شما توسط کارشناس تغذیه و بصورت تخصصی برای شخص شما تنظیم می شود. لذا این پروسه و تنظیم رژیم غذایی کمی زمان بر است.
چون بدون دانستن شرایط و اطلاعات بالینی و تن سنجی و مصرف دارو های شما امکان تنظیم رژیم اصولی وجود ندارد! اطلاعات شما ضامن حفظ سلامتی شماست و این مرکز اطمینان میدهد کلیه مشخصات شما نزد پرتال تغذیه ایرانیان کاملا محفوظ است.
بسته به شرایط، انتظارات و توانایی هر فرد و البته صلاح دید کارشناس تغذیه با توجه به وضعیت بالینی مراجعه کننده، این میزان در هر فرد متفاوت است و تمام سعی پرتال تغذیه ایرانیان بر این است که از بروز عوارض جلوگیری نماید و در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج قابل رویت باشد.
رژیم غذایی شما بر اساس اطلاعات دریافتی از شما تنظیم میگردد، بعلاوه شما میتوانید برای راهنمایی بیشتر و اطمینان از نوع رژیم مناسب برای شما از طریق شبکه های مختلف اجتماعی و یا تماس تلفنی با شماره ۰۹۳۳۸۹۵۸۲۹۱ تماس حاصل نمایید.
لطفا برای تعیین نوبت از طریق فرم درنظر گرفته شده در سایت اطلاعات خود را ثبت کرده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و یا با ارتباط از طریق شماره تماس ۳۶۲۷۰۶۲ - ۰۳۱ و یا ۰۹۳۷۵۵۷۹۴۹۴ نسبت به دریافت نوبت حضور در کلینیک اقدام کنید.
تا زمانی که همکاران ما رژیم غذایی شما رو براتون ارسال نکرده باشند میتونید درخواست کنید و مبلغ رو پرداختی خودتون رو پس بگیرید.
منابع اطلاعاتی ما مقالاتی هستند که در سایت های علمی معتبر مثل pubmed, elsevier و سایر سایت های معتبر علمی منتشر شدند.