برای دریافت رژیم غذایی لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید:


در صورتی که در کشور ایران نیستید پیش شماره کشور خود را وارد نمایید.
آقا
خانم
حفظ وزن
کاهش وزن
افزایش وزن
رژیم کتوژنیک
گیاهخواری
ورزشکار
آخرین تاریخی که رژِم غذایی دریافت کردید حدودا چند وقت پیش بوده؟
در صورتی که در اقوام درجه یک شما بیماری های نظیر دیابت، فشار خون، بیماری های قلبی عروقی، سرطان و ... وجود دارد بیان کنید.
هیچکدام
ماهی
سویا
گندم
شیر و لبنیات
بادمجان
تخم مرغ
بادام زمینی
میزان ساعت های خواب خود در شبانه روز و ساعت خواب شبانه خود را بنویسید:
شامل هرگونه فعالیت ورزشی ، نوع و مدت فعالیت خود میباشد.
هیچکدام
بیماری های کبد و پانکراس
بیماری های متاستاز (سرطان)
بیماری های تیروئید
بیماری های زنان
بیماری های کلیه
بیماری های گوارشی
بیماری های قلبی عروقی
چربی خون بالا
فشار خون بالا
دیابت
بیماری های تنفسی
در صورت داشتن سابقه ابتلا به انواع بیماری های خاص (فشار خون، سکته، عفونت های شدید و ...) آن را ذکر کنید
۰ تا ۳۰ دقیقه
۳۰ تا ۶۰ دقیقه
۶۰ تا ۹۰ دقیقه
۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه
بیشتر از ۱۲۰ دقیقه
فعالیت روزانه شامل پیاده روی و انواع ورزش های مختلف میباشد.
پیاده روی، بادی بیلدینگ، فوتبال، دو و میدانی و ...
در صورتی که از مکمل های غذایی نظیر مولتی ویتامین ها یا مکمل های پروتئینی استفاده میکنید برند، میزان و علت مصرف آن را بیان کنید.
خیر
بله
خیر
بله
تماس تلفنی
تلگرام
واتساپ

پس از کلیک بر روی دکمه ارسال اطلاعات، کارشناسان ما پس از ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری برای پیگیری درخواست شما برای دریافت برنامه غذایی آنلاین با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.
در صورت بروز مشکل و یا نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید به شماره ۰۹۳۵۵۴۸۶۹۲۶ در پیام رسان واتساپ پیام ارسال نمایید.

همکاران پرتال تغذیه ایرانیان

رژیم غذایی اختصاصی

رژیم آنلاین شما با توجه به مشخصات شما و با در نظر گرفتن شرایط شما به صورت اختصاصی و منحصر به فرد برای شما تنظیم میگردد.

تضمین قیمت رژیم

قیمت رژیم های آنلاین ارائه شده توسط این پرتال بر اساس تعرفه های سازمان نظام پزشکی است و شما از پرداخت هرگونه هزینه اضافی معاف هستید.

رعایت اصول علمی در رژیم

رژیم های غذایی آنلاین این پرتال همگی توسط متخصصین تغذیه مجرب و طبق اصول علمی روز دنیا تنظیم میشود تا بیشترین نتیجه و کمترین عوارض را برای فرد داشته باشد.

پشتیبانی کامل در طول رژیم

کارشناسان این مرکز در طی دوره رژیم آنلاین به صورت کامل پاسخگوی سوالات و ارائه خدمات به شما هستند و از پشتیبانی رایگان در طول رژیم غذایی آنلاین بهره مند میشوید.

در دسترس بودن رژیم غذایی

شما در هر لحظه و در هر مکان میتوانید به رژیم آنلاین خود دسترسی داشته باشید و آن را بر روی کامپیوتر و یا گوشی تلفن همراه مشاهده کنید.

پیگیری منظم رژیم غذایی

کارشناسان این مرکز به طور منظم رژیم آنلاین شما را تا رسیدن به نتیجه دلخواه و مطلوب مد نظر شما پیگیری میکنند و مشکلات شما را در طول دوره پیگیری مینمایند.

رژیم غذایی با ضمانت

در صورتی که از رژیم غذایی آنلاین خود به هر دلیلی ناراضی بودید رژیم غذایی شما توسط متخصصین تغذیه ما مجددا بررسی و تنظیم میگردد.

منوی غذایی منعطف

برای راحتی بیشتر و سهولت در انجام رژیم آنلاین و بازدهی بیشتر، منوی غذایی منعطف برای شما تنظیم و ارسال میشود.

رژیم بر اساس سفره غذایی

برای راحتی بیشتر، رژیم غذایی شما با توجه به عادت های غذایی و سفره خانوادگی شما و منطبق با غذاهای درخواستی شما تنظیم میگردد.

تفسیر نتایج آزمایشگاهی

نتایج آزمایشگاهی شامل آزمایش خون، ادرار و آنالیز ترکیبات بدن شما تفسیر و آنالیز شده و نتایج آن در رژیم آنلاین شما اعمال میشود.

ارائه جایگزین های غذایی

در صورت عدم دسترسی به هرکدام از غذاهای نوشته شده در برنامه غذایی، جایگزین های غذایی مناسب برای شما ارسال میگردد.

تجویز مکمل در صورت نیاز

تجویز و ارائه انواع مکمل های غذایی برای استفاده در رژیم غذایی آنلاین در صورت تشخیص و نیاز فرد.

online diet


افراد موفق

سوالات متداول تغذیه و رژیم آنلاین

این روز ها شاهد حجم کثیری از رژیم های از پیش نوشته شده و غیر اصولی هستیم که معمولا توسط افراد غیر متخصص، و نه بر مبنای علمی و مطالعات گسترده، بلکه صرفا بر مبنای تجربه کوتاه مدت (و گاها سلیقه شخصی) ایشان ارائه میشود.در این میان گاهی مراجعه کننده نتیجه دلخواه را به همین دلیل بدست نمی آورد و در شرایط بحرانی تر دچار عوارض جبران ناپذیر این قبیل برنامه های غذایی می‌شود. این مرکز اطمینان میدهد تمامی رژیم های آنلاین توسط متخصصین تغذیه و رژیم درمانی با شماره نظام پزشکی تنظیم میشوند که همگی بر مبنای آخرین یافته های علمی و منابع معتبر و تجربه کاری بالینی تغذیه در کلینیک های تخصصی تغذیه و بیمارستان ها می باشد. تمامی رژیم های آنلاین بسته به شرایط بالینی، فیزیکی و با توجه به شاخص های بدنی و بیوشیمیایی افراد ارائه میشود که برای هر فرد کاملا منحصر به خود اوست و قابل تعمیم به دیگری نیست. ضمن اینکه رژیم های این مرکز ساده، قابل اجرا و به‌دور از عوارض رژیم های غیر اصولی هستند. گروه های غذایی و مواد اصلی و حیاتی و همچنین وعده های غذایی، هرگز حذف نمیشوند (مگر به تشخیص متخصص تغذیه در موارد خاص مثل برخی بیماری ها) و شما میتوانید روال عادی زندگی را ضمن تغییر عادات غلط ادامه دهید. بسته به شرایط و نظر متخصص تغذیه، می توانید یک روز یا یک وعده از رژیم آنلاین را تقلب یا اصطلاحا چیت کنید! به آن صورت که ضمن راهنمایی های مشاورتان هر غذایی که دوست دارید را خارج از رژیم آنلاین نوش جان کنید! قابلیت انعطاف در رژیم های این مرکز وجود دارد، به این صورت که انواع مختلفی از غذاها از لحاظ زمانی و محتویات با توجه به شرایط و انتظارات شما موجود است، که میتوانید بهترین را برای خود انتخاب کنید.
کالری رژیم آنلاین و اقلام غذایی موجود در برنامه غذایی شما با توجه به پرسشنامه ای که پیشتر پر میکنید و اطلاعاتی که مشاور تغذیه از شما میگیرد، صرفا منحصر به خودتان و بر مبنای اصول علمی و معتبر روز دنیا تنظیم میگردد. ارائه رژیم غذایی توسط این مرکز بصورت منوی غذایی ماهانه و رژیم غذایی منطبق بر غذای خانوار است به گونه ای که برای شما منوی جداگانه از رژیم غذایی خانوار تنظیم نمیگردد و منوی غذایی شما مطابق با سفره غذای خانواده خواهد بود.
کلیه رژیم ها طی ۲۴-۷۲ ساعت کاری پس از ثبت، در پروفایل شما قرار خواهد گرفت و یا به شماره همراه شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت رژیم آنلاین پس از مدت زمان اعلام شده با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا رژیم غذایی آنلاین شما مجددا برای شما ارسال گردد.
از آنجایی که در این مرکز هیچ رژیمی بصورت از پیش نوشته شده و آماده برای استفاده عموم وجود ندارد، کلیه رژیم ها پس از بررسی دقیق شرایط شما توسط متخصص تغذیه و بصورت تخصصی برای شخص شما تنظیم می شود. لذا این پروسه و تنظیم رژیم غذایی آنلاین زمان‌بر است و به همین دلیل پس از پرداخت نمیتوانید بلافاصله رژیم آنلاین خود را مشاهده کنید.
چون بدون دانستن شرایط و اطلاعات بالینی و تن سنجی، بیماری ها و دارو های مصرفی شما امکان تنظیم رژیم آنلاین اصولی وجود ندارد! دریافت اطلاعات صحیح از شما ضامن حفظ سلامتی شما و تنظیم رژیم غذایی مناسب برای شماست و این مرکز اطمینان میدهد کلیه مشخصات شما نزد پرتال تغذیه ایرانیان به صورت کاملا محرمانه محفوظ است.
با توجه به شرایط، انتظارات و توانایی هر فرد و البته صلاح دید متخصص تغذیه با توجه به وضعیت بالینی مراجعه کننده، این میزان در هر فرد متفاوت است و تمام سعی پرتال تغذیه ایرانیان بر این است که از بروز عوارض جلوگیری نماید و در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج قابل رویت باشد.
رژیم غذایی آنلاین شما بر اساس اطلاعات دریافتی از شما تنظیم میگردد، بعلاوه شما میتوانید برای راهنمایی بیشتر و اطمینان از نوع رژیم غذایی آنلاین مناسب برای شما از طریق شبکه های مختلف اجتماعی و یا تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره ۰۹۳۳۸۹۵۸۲۹۱ ارتباط برقرار کرده و بهترین رژیم آنلاین را برای خود انتخاب نمایید.
لطفا برای تعیین نوبت از طریق فرم درنظر گرفته شده در سایت اطلاعات خود را ثبت کرده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و یا در قسمت شعب پرتال تغذیه ایرانیان آدرس شعبه ما در شهر خود را یافته و به آن مراجعه کنید.
تا زمانی که همکاران ما رژیم آنلاین شما را برایتان ارسال نکرده باشند میتوانید درخواست خود را به پشتیبانی سایت اعلام و هزینه واریز شده را با کسر کارمزد انتقال پس بگیرید.
منابع اطلاعاتی پرتال تغذیه ایرانیان مقالاتی هستند که در کتب علمی همچون کراوس، تغذیه مادرن و یا سایت های علمی معتبر مثل pubmed, elsevier و سایر سایت های معتبر علمی میباشد.
عزیزان خارج از کشور میتوانند به شماره تلفن ۹۸۹۳۳۸۹۵۸۲۹۱+ در پیام رسان واتساپ پیام ارسال کرده تا همکاران ما برای ارسال رژیم غذایی آنلاین هماهنگ شوند.
از اونجایی که رژیم های غذایی آنلاین ما همگی توسط متخصص تغذیه تنظیم میشه و یک رژیم آماده و از پیش نوشته شده نیست و تنظیم هر رژیم مستلزم صرف زمان هست متاسفانه امکان اینکه رژیم آنلاین رایگان دریافت کنید وجود نداره.
بله، ما با همکاری با متخصصین تغذیه مجرب که در زمینه های مختلف تخصص و تبهر دارند در انواع بیماری های مختلف از قبیل بیماری های کلیوی، دیابت، فشار خون، کبد چرب، بیماری های قلبی عروقی و سایر بیماری های دیگر رژیم های غذایی اختصاصی تنظیم و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سوالات شما در مورد تغذیه

نظرات و دیدگاه های خود را با دیگران در میان بگذارید: