پرتال تغذیه ایرانیان

پرتال تغذیه ایرانیان بر اساس اصول تغذیه صحیح و علمی و با اتکا به رژیم درمانی نوین از سال ۱۳۷۷ در شهر اصفهان شروع به کار کرده و پس از موفقیت در این زمینه تصمیم به گسترش حیطه فعالیت خود در حوزه ارائه رژیم های غذایی به صورت آنلاین و ایجاد شعب مختلف در سایر شهر های کشور برای بهره مندی هموطنان عزیز در اقصی نقاط کشور عزیزمان کرده و تا کنون هزاران نفر از بیماران و افراد مختلف را با اصول صحیح تغذیه و پیروی از آن به تعادل جسمی و عمومی رسانده است. این مرکز برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتقاء آگاهی های خود متناسب با دانش روز دنیا، روزانه جدیدترین مقالات را استخراج کرده و در روند درمان بیماران استفاده میکند تا به نحو احسن بتواند پاسخگوی مراجعین خود باشد. این مرکز مفتخر است تجربیات درخشان به دست آمده در طول سالیان فعالیت خود را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد. 

چرا پرتال تغذیه ایرانیان

سابقه درخشان:

این مرکز در طول ۲۱ سال فعالیت خود با استفاده از تکنیک های تغذیه ای و روانشناسی نتایج درخشانی از خود به جا گذاشته و تداوم فعالیت این مرکز در این سالها نشان از سابقه درخشان این مرکز در این زمینه داشته.

به روز بودن:

این کلینیک با استفاده از جدید ترین متد روز دنیا و استخراج جدیدترین مقالات علمی و استفاده آنها در روند درمان اقدام به درمان بیماران نموده تا بتواند به نحو احسن پاسخگوی مراجعین خود باشد.


قیمت مناسب:

قیمت های این مرکز بر اساس تعرفه های سازمان نظام پزشکی ایران برای مراکز مجاز درمانی میباشد و شما از پرداخت هزینه های نجومی برای رژیم غذایی خود معاف میباشید.

رژیم منعطف:

رژیم های غذایی ارائه شده در این مرکز دارای تنوع بسیار بالا میباشد و ممنوعیتی برای مواد غذایی شما در نظر گرفته نمیشود و شما با خیال راحت میتوانید سر سفره در کنار خانواده بنشینید و هرچه دوست دارید بخورید.


بدون عارضه جانبی:

این مرکز اطمینان میدهد تمامی رژیم ها توسط کارشناسان تغذیه و رژیم درمانی با شماره نظام پزشکی تنظیم میشوند که همگی بر مبنای آخرین یافته های علمی و منابع معتبر و تجربه کاری بالینی تغذیه درکلینیک و بیمارستان می باشد. تمامی رژیم ها بسته به شرایط بالینی، فیزیکی و با توجه به شاخص های بدنی و بیوشیمیایی افراد ارائه میشود که برای هر فرد کاملا منحصر به خود اوست. و قابل تعمیم به دیگری نیست. ضمن اینکه رژیم های این مرکز ساده، قابل اجرا و بدور از عوارض رژیم های غیر اصولی هستند و تمام سعی کلینیک بر این است که از بروز عوارض جلوگیری نماید و در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج قابل رویت باشد.

ویزیت خانگی:

این مرکز برای افرادی که به هر دلیلی از جمله بیماری، بستری خانگی، مشغله زیاد و ... توانایی مراجعه حضوری به مرکز را ندارند و نیازمند ارزیابی تغذیه ای هستند در محل شما حضور میابد.


پشتیبانی رایگان ۲۴ ساعته در طول مدت رژیم:

شما میتوانید در طول دوره رژیم خود به صورت رایگان هرگونه پرسش خود در مورد رژیم غذایی و جایگزینی غذا ها با یکدیگر مطرح و پاسخ پرسش های خود را از کارشناسان این مرکز دریافت کنید.

مشاوره:

شما میتوانید  با مشاوران این مرکز درتماس باشید و پاسخ پرسش های خود را از کارشناس تغذیه کلینیک دریافت کنید و مشاوره تغذیه داشته باشید.