نمونه افراد موفق در رژیم

مشخصات فرد

قبل از شروع رژیم غذایی
پس از پایان دوره رژیم غذایی

چی شد که تصمیم به رژیم گرفتید؟

من قبلا هم رژیم های زیادی میگرفتم که اکثرا جواب نمیدادن و باعث میشد که اون رژیم رو رها کنم و وزنم زیاد تر بشه.متاسفانه حدود دوسال پیش توی یک بازی ورزشی رباط صلیبیی زانوم پاره شد. و من حدود یک سال هست که متوجه این موضوع شدم و برای درمانش به پزشک های زیادی مراجع کردم ولی هیچ کدوم حاضر به جراحی نبودن و تنها شرطی که برای جراحی گذاشتن کاهش وزن بود. من به خاطر دست یابی دوباره به سلامت روحی و جسمیم تصمیم گرفتم که برای اخر در زندگیم رژیم درمانی رو امتحان کنم و تونستم معجزه خدا و تیم پرتال تغذیه ایرانیان رو پیدا کنم و تحت رژیم درمانی قرار بگیرم.


آیا وضعیت بدنیتون براتون مشکلی ایجاد کرده بود؟

بله، عدم سلامت روحی و جسمی از جمله مشکلاتی بودن که اضافه وزنم برام ایجاد کرده بود.


آیا سابقه دریافت رژیم غذایی هم داشتید؟

بله، میتونم بگم که من در زندگیم همه انواع رژیم های لاغری رو امتحان کردم از جمله رژیم های قهوه، رژیم کالری شمار ،رژیم میوه، رژیم آب و سایر رژیم های معروف اینترنتی.


چرا رژیم های قبلی خودتون رو رها کردید؟ تجربتون رو از رژیم های قبلی بگید.

جوابش کاملا مشخص و واضح هست، چون هیچ کدوم نتیجه خوبی نداشتن و باعث به وجود اومدن ضعف های عضلانی زیاد، ریزش مو، چروک شدن پوست، تشدید بیماری یبوست و... میشدن و مشخصا تغییر وزن زیادی هم مشاهده نمیشد و من کاملا از گرفتن رژیم های مختلف پشیمونم و اینکه چرا زودتر تصمیم به گرفتن یک رژیم اصولی نکرده بودم.


چی شد که تصمیم گرفتید رژیم غذایی خودتون رو از پرتال تغذیه ایرانیان دریافت کنید؟

کاملا اتفاقی در زمانی که من در اوج نا امیدی قرار داشتم، چشمم به پرتال تغذیه ایرانیان افتاد و تصمیم گرفتم برای بار اخر رژیم امتحان کنم. خدا رو شاکرم که تونستم تیم پرتال تغذیه ایرانیان و معجزه خدا رو پیدا کنم و تیم پرتال به من کمک کنند چون روز های خیلی سختی پشت سر گذاشتم در اوج نا امیدی بودم و روحم بیشتر از جسمم آسیب دیده بود. حرف های پزشک های جراح و اطرافیان خودم بیشترین آسیب رو بهم زده بود و سلامت جسمیم هم در خطر بود.


به نظرتون سخت ترین قسمت رژیم غذایی کدوم قسمتش هست؟

دو مرحله سخت توی رژیم درمانی هست، اولین مرحله زمانی که ذهن و بدنتون به اون رژیم، مقدار غذایی که باید بخورین و سبک زندگی جدید باید عادت کنه و شما حتما باید یک پشتیبان خوب مثل تیم پرتال تغذیه ایرانیان داشته باشین. دومین مرحله زمانی که وزنتون ثابت میمونه و هیچ تغییری نمیکنه این مرحله سخت تر از همه مراحل چون فکر میکنین که تمام تلاش هاتون بی نتیجه اس و کابوس عدم کاهش وزن سراغتون میاد و تو این مرحله ام احتیاج به یک حامی دارین که هم از نظر پزشکی و هم از نظر روان شناسی کمکتون کنه. این مرحله رو من زیاد تجربه کردم و هربار با تلاش های خودم و کمک های تیم پرتال تغذیه ایرانیان تونستم پشت سر بذارمش. تلاش کردن و حامی داشتن خیلی مهمه و صد البته یک خانواده همراه.


آیا در طول رژیم دچار خستگی از رژیم شدید؟ برای برطرف کردنش چکار کردید؟

بله. من تمام مدتی که هیچ کاهش وزنی نداشتم دچار خستگی میشدم و هر بار تصمیم میگرفتم که رژیم غذایی رو رها کنم، برای برطرف کردنش سعی میکردم به خودم روحیه بدم و هدف هام رو به یاد بیارم و هر بار که به آقای دکتر پیام میدادم ایشون با راهنمایی هاشون کمک های زیادی به من می کردند.


بعد از رسیدن به شرایط ایده آل چه حسی داشتید؟ آیا ارزش تلاش کردن داشت؟

من هنوز به شرایط ایده آل خودم نرسیدم و الان دقیقا وسط راهم و باید تلاش خودمو واسه نیمه دوم راه هم انجام بدم. ولی میدونم که حسم نسبت به خودم و بدنم خیلی بهتر و دارم اعتماد به نفس از دست رفته ام رو کم کم پیدا میکنم.


در انتها صحبتی یا حرفی برای دیگران ندارید؟

به نظرم هیچ وقت دیر نیست برای شروع کردن، ولی تا دیر نشده شروع کنید تا بتونید از حس خوبش لذت ببرید و خواهشا شخص درستی رو برای کمک کردن به خودتون انتخاب کنید چون راه پر فراز و نشیبی دارین که اگه شخص درستی انتخاب نکرده باشین به نتیجه نمیرسین. پیشنهادم به همتون پرتال تغذیه ایرانیان هست

نظرات و دیدگاه های خود را با دیگران در میان بگذارید: