profileImg

حمیدرضا طغیانی

در مورد من

حمیدرضا طغیانی بهترین متخصص تغذیه در اصفهان به انتخاب سازمان نظام پزشکی استان اصفهان و یکی از بهترین متخصص های تغذیه در ایران است که از سال ۱۳۷۷ به عنوان متخصص و مشاور تغذیه، بر اساس اصول تغذیه صحیح و علمی و با اتکا به رژیم درمانی نوین شروع به کار کرده و تا کنون هزاران نفر از بیماران و افراد مختلف را با اصول صحیح تغذیه و پیروی از آن به تعادل جسمی و عمومی رسانده است. این مرکز به عنوان بهترین مرکز تغذیه و رژیم درمانی در اصفهان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتقاء آگاهی های خود متناسب با دانش روز دنیا، روزانه جدیدترین مقالات را استخراج کرده و در روند درمان بیماران استفاده میکند تا به نحو احسن بتواند پاسخگوی مراجعین خود باشد. حمیدرضا طغیانی در سال ۹۲ به عنوان بهترین متخصص تغذیه اصفهان از جانب سازمان نظام پزشکی استان اصفهان شناخته شد.

اطلاعات شخصی

مهارت ها

سوابق تحصیلی

سوابق فعالیت ها

دبیر انجمن های تغذیه کشور.

ریاست هیات مدیره انجمن تغذیه اصفهان.

عضو هیات انجمن تغذیه ایران.

مجرب در تنطیم رژیم های گاواژ برای بیماران بستری.

مسوول تغذیه بیمارستان تخصصی شهید رجایی به مدت هفت سال.

مشاور تغذیه هیت دوچرخه سواری.

مشاور شخصی در خصوص تنظیم برنامه ورزشی

مشاور شخصی در خصوص تنظیم برنامه ورزشی ورزشکاران حرفه‌ای استان در رشته های بدن سازی. فوتبال. دوی استقامت. شنا. والیبال. کشتی. تنیس.

مشاور مدرسه فوتبال ایراندخت

برگزیده روز پزشک در سال ۱۳۹۲.

همکاری با معاونت فرهنگی و سلامت شهرداری

همکاری با معاونت فرهنگی و سلامت شهرداری در زمینه : تدریس سبک زندگی سالم. تدریس تغذیه و بیماریها. تدریس دوران سالمندی تدریس تغذیه در دوراوهای مختلف زندگی.

همکاری با برنامه صدای اصفهان به مدت دوسال با محوریت اصلاح سبک زندگی.

همکاری با برنامه کشوری صدای راهبران به مدت دو سال با محوریت تغذیه سالم

profileImg