برنامه ورزشی

برنامه تمرین ورزشی

ورزش کردن در افزایش سلامت فیزیکی و روانی تاثیر بسیار زیادی دارد و باعث افزایش شادابی و کاهش افسردگی میگردد. ورزش حساسیت مغز نسبت به هورمون های سروتونین و نوراپی نفرین را افزایش میدهد، تولید اندورفین را افزایش داده و نهایتا در کاهش حس اضطراب و عصبانیت و درد نقش موثری ایفا میکند.
نکته جالب در مورد ورزش این مساله است که مهم نیست شما با چه شدتی و چه مقدار ورزش انجام دهید، بلکه ماهیت ورزش و تمرین به گونه ایست که تاثیر خود را بر روی افزایش شادابی شما خواهد گذاشت.
تاثیر ورزش بر روی سلامت جسمی و ذهنی بسیار قدرتمند است و حتی پس از مدت کوتاهی اثر خود را خواهد گذاشت و نتایج آن قابل ملاحضه است.
از جمله فواید دیگر ورزش میتوان به کاهش توده چربی در افراد چاق اشاره کرد که با یک برنامه تمرینی مناسب میتوان کاهش وزن مناسبی داشت، تاثیر برنامه ورزشی بر افزایش میزان و حجم عضلات هم بر کسی پوشیده نیست، افزایش عضلات با ورزش با تاثیر مستقیم بر روی تقویت تار های ماهیچه ای و تغییر در سطح هورمون های بدن رخ میدهد.
بعلاوه ورزش کردن با تاثیر بر روی تراکم استخوانی باعث تقویت استخوان ها و با داشتن برنامه غذایی مناسب باعث پیشگیری از پوکی استخوان در میانسالی و سالمندی میگردد.
از جمله فواید دیگر ورزش میتوان به افزایش انرژی بدن اشاره کرد، افرادی که به طور منظم ورزش میکنند نسبت به افرادی که فعالیت بدنی کمی دارند در حدود ۴۰ درصد انرژی بیشتری برای انجام فعالیت های خود دارند.
در مورد نقش ورزش در کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن دیگر نیز احتیاج به بیان هیچ حرف و سختی نیست و بر همگان آشکار است.
پرتال تغذیه ایرانیان با در اختیار داشتن کارشناسان تربیت بدنی مجرب و مربیان ورزشی با تجربه این افتخار را دارد تا برای تنظیم برنامه ورزشی و تمرینی مناسب برای هر فرد و مختص ایشان در خدمت هموطنان عزیزمان در جای جای کشور باشد.
با توجه به این مساله که رفتن به باشگاه های ورزشی برای همه امکان پذیر نیست، برنامه های تمرینی پرتال تغذیه ایرانیان با توجه به شرایط شما و امکاناتی که در اختیار شماست تنظیم میگردد و شرایط شما کاملا در نظر گرفته میشود.

اطلاعات لازم برای دریافت برنامه تمرین ورزشی

لطفا به سوالات خواسته شده با دقت پاسخ دهید.
برنامه تمرینی شما بر اساس پاسخ‌های شما به این سوالات تنظیم خواهد شد.
پس از تکمیل فرم زیر کارشناسان ما پس از ۲۴ ساعت کاری برای پیگیری درخواست شما با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.
هزینه هر دوره یک ماهه برنامه ورزشی تخصصی ۹۹,۶۰۰ تومان میباشد که میتوانید آن را به صورت آنلاین واریز نمایید.
در صورت خرید همزمان رژیم غذایی و برنامه ورزشی شامل تخفیف خواهید شد و در مجموع ۱۵۹,۱۰۰ هزار تومان از شما دریافت خواهد شد.
در صورت درخواست رژیم غذایی بدون برنامه ورزشی تخصصی هزینه هر دوره یک ماهه آن ۹۹,۳۶۰ هزار تومان میباشد که میتوانید از طریق این لینک درخواست خود را ثبت کنید.


آقا
خانم
فیتنس
عضله سازی (بادی بیلدینگ)
چربی سوزی (فت لاس)
افزایش قدرت
هوازی (ایروبیک)
یوگا
افزایش وزن
کاهش وزن
افزایش سلامتی
فول بادی
بالا تنه
پایین تنه
باشگاه ورزشی
خانه
خوب
متوسط
ضعیف
به طور مثال ۱۶ الی ۱۸
به طور مثال ۱۲شب الی ۸ صبح

میتونی با کلیک روی این قسمت و رفتن توی قسمت مشاوره با متخصصین ورزشی ما مشورت کنی.

میتونی با کلیک روی این قسمت و رفتن توی قسمت مشاوره با متخصصین ورزشی ما مشورت کنی.

نظرات و دیدگاه های خود را با دیگران در میان بگذارید: