hrtoghiani@gmail.com
 • رژیم درمانی
  تجربه ایی جدید با رژیم های تلفیقی کلینیک حمیدرضا طغیانی
  بدون جداسازی غذاها از خانواده و بدون نگرانی رفتن به مهمانی و رژیم داشتن همزمان و بدون ایجاد هزینه های سربار به خانواده
 • سلامتی و نشاط با رژیم های کلینیک حمیدرضا طغیانی
  پیشگیری و کنترل بیماری های مختلف بدون نگرانی و دغدغه
 • استفاده از دستگاه های لاغری در کلینیک حمیدرضا طغیانی
  با همراهی با ما، باچاقی موضعی برای همیشه خداحافظی کنید
تجربه ایی جدید با رژیم های تلفیقی کلینیک حمیدرضا طغیانی
سلامتی و نشاط با رژیم های کلینیک حمیدرضا طغیانی
استفاده از دستگاه های لاغری در کلینیک حمیدرضا طغیانی

نمونه ایی از مقالات ما

چرا کلینیک حمیدرضا طغیانی

حمیدرضا طغیانی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی، دارای ۲۰ سال سابقه کار در زمینه مشاوره و رژیم درمانی تخصصی در انواع بیماری ها و چاقی و لاغری و دوران های مختلف زندگی بوده و توانسته در این زمینه کارنامه درخشانی به نام خود ثبت کند. همچنین شما در این کلینیک می توانید از دستگاه های لاغری برای رفع چاقی موضعی استفاده کنید. از مزیت های این کلینیک می توان به، تجربیات روز افزون و به روز بودن دانش علمی آن اشاره کرد.
پرسش و پاسخ
شما با کلیک برروی دکمه درخواست رژیم، فرم های مربوطه را پر کرده و در هر مرحله راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
هر رژیم برای مدت سه هفته تنظیم می شود و پس از آن رژیمتان بر اساس میزان تغییرات در وزن و سایز شما، تغییر داده می شود و تکمیل می گردد.
هزینه تنظیم هر رژیم ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.
شما می توانید پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید یا با ارسال عکس فیش خود به شماره تلگرام ۰۹۳۷۵۵۷۹۴۹۴ مراحل ثبت نام خود را کامل کنید.
شما می توانید رژیم خود را از طریق ایمیل یا تلگرام دریافت کنید یا در صورت نداشتن امکانات فوق می توانیم رژیمتان را از طریق پست برای شما ارسال کنیم.
شما می توانید از طریق پروفایلتان در سایت ما به اطلاعات پرونده خود دسترسی پیدا کنید.
در چنین شرایطی می توانید از طریق شماره ۰۹۳۳۲۵۲۷۶۵۷ با مشاور تغذیه خود در ارتباط باشید و میزان مصرف آن ماده غذایی را سوال کنید.
اگر میزان چربی شکمی شما کمتر از ۱۲ کیلوگرم باشد، شما کاندید خوبی برای کار با دستگاه های لاغری هستید. در صورتی که میزان چربی شکمی شما بیشتر از این مقدار باشد لازم است ابتدا با گرفتن رژیم مقداری از چربی شکمی خود را کاهش داده و سپس اقدام به استفاده از دستگاه کنید. لازم به ذکر است که برای پی بردن به میزان چربی شکمی خود می توانید با ما مشاوره کنید.
شما می توانید جهت رزرو نوبت مشاوره جهت کار با دستگاه های لاغری با شماره ۰۹۳۷۵۵۷۹۴۹۴ تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است مشاوره جهت کار با دستگاه های لاغری رایگان می باشد.

پرسش و پاسخ

دریافت برنامه دو هفته ای رژیم رایگان

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی طغیانی با تجربه ۲۰ ساله آماده ارائه انواع رژیم های عمومی و تخصصی در زمینه های مختلف می باشد. جهت دریافت رژیم فرم ذیل را پر نمایید:
ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه