hrtoghiani@gmail.com
تغذیه -> درباره ما

درباره ما

درباره کلینیک

این کلینیک با مدیریت آقای حمیدرضا طغیانی به عنوان متخصص و مشاور تغذیه، بر اساس اصول تغذیه صحیح و علمی و با اتکا به رژیم درمانی نوین از سال ۱۳۷۷ تا کنون هزاران نفر از بیماران و افراد مختلف را با اصول صحیح تغذیه و پیروی از آن آشنا کرده و تعادل جسمی و عمومی افراد را به آن ها برگردانده است. این مرکز برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتقاء آگاهی های خود متناسب با دانش روز دنیا، روزانه جدیدترین مقالات را استخراج کرده و مطالعه می کند و همواره قصد دارد که به نحو احسن بتواند پاسخگوی مراجعین خود باشد. این مرکز مفتخر است تجربیات درخشان به دست آمده در طول سالیان فعالیت خود را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.نتایج به دست آمده 

این مرکز تاکنون توانسته تعداد زیادی از افراد را با ویزیت های انفرادی و برگزاری کلاس های دسته جمعی با سبک زندگی سالم آشنا کند و با دادن آگاهی و تنطیم رژیم های غذایی متناسب با شرایط آن ها، سلامتی که بزرگترین ارمغان زندگی است را به آن ها هدیه دهد.

چرا رژیم درمانی و چرا این کلینیک؟

رژیم درمانی یک روش قابل توجه برای مدیریت دیابت، بیماری های قلبی و عروقی، تیروئید، استئوپروز، دیس لیپیدمی و دیگر بیماری های مزمن است. دارو درمانی به تنهایی جهت مدیریت این اختلالات کافی نیست. جهت کنترل هر چه بیشتر این بیماری ها، نیاز به رژیم درمانی و پایش مناسب و مستمر به همراه دارودرمانی و ورزش است.
این کلینیک با به کار گیری تکنیک های روانشناسی، انگیزه لازم برای همه افراد را فراهم میکند تا در نهایت با اصلاح الگوهای غذایی و رفتاری به هدف سلامتی دست یابند.


آقای حمیدرضا طغیانی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی، عضو انجمن تغذیه ایران، رئیس انجمن تغذیه اصفهان، به عنوان بهترین متخصص تغذیه اصفهان، با دانش و تخصص خود آماده خدمت رسانی و ارائه انواع رژیم های غذایی در بیماری ها، رژیم لاغری، رژیم چاقی، به صورت حضوری و دریافت آنلاین انواع رژیم های درمانی و لاغری و چاقی برای شما عزیزان می باشد.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه